Czyżby Kris Jenner była agresywna wobec niani swoich dzieci?

Była niania Kourtney, Kim, Khloe i Roberta opowiedziała o byłej pracodawczyni w wywiadzie. Myślicie, że mówi prawdę?

kim kardashian kris jenner

Kris Jenner nigdy nie wyglądała na idealną matkę i kobietę stworzoną, do pielęgnowania domowego ogniska. W wielu wywiadach z nią można przeczytać, że zmęczenie domem koiła pracą, mimo, że kocha wszystke swoje dzieci. Być może dlatego udało jej się stworzyć tak dobrze prosperujący, familijny biznes.

Tymczasem nowego światła na postać Kris Jenner może rzucić była niania Kardashianek - Pam Behan, która 21 lipca na antenie Reelz Channel wypowie się na temat życia pod jednym dachem z rodziną Kardashianów. Co ciekawe, wywiad zbiega się z 15 sezonem popularnego show wyżej wspomnianych celebrytek.

Co do tej pory powiedziała?

"Lubiłam Kris i szanowałam ją z wielu powodów. Nie było łatwo z nią pracować, bo była perfekcjonistką i oczekiwała, że wszystko będzie perfekcyjne. W codziennym życiu, kiedy masz długą listę rzeczy do zrobienia, walczysz z korkiem w LA, zabierasz dzieci na zajęcia… Zrobienie wszystkiego idealnie nie jest możliwe. W takich chwilach naprawdę musiałam się nasłuchać. Na początku byłam zdewastowana, że mówi do mnie w taki agresywny sposób. Potem zrozumiałam, że mówi to, co myśli. Nie była to łatwa praca, ale sprawiała mi przyjemność" – wyjawiła wygadana niania.

Twierdzi też, że zajmowała się wszystkim - domem, dziećmi, zakupami i innymi, prywatnymi rzeczami rodziny. Czasami również chodziła na wywiadówki, przedstawienia szkolne czy pilnowała, by dzieci nie wracały zbyt późno do domu.

Pam rozpoczęła swoją pracę kiedy Kim Kardashian miała zaledwie 10 lat, co sprowadza nas do czasów dosyć trudnych dla rodziny Kardashian-Jenner - zaczynając od zarzutów o morderstwo O.J. Simpsona, seks taśmy Kim czy innych, równie skandalicznych wydarzeń, o których było głośno.

Jesteście ciekawi jak wygląda rodzina Kardashianów oczami niani?

 

AK

Źródło: jastrząbpost

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz