Dlaczego związek wystarczająco dobry jest lepszy od idealnego?

Nie warto dążyć do ideałów. Do idealnego związku tym bardziej. Związek to bliskość, potrzeba bycia obok, wzajemne wsparcie i zrozumienie. Upadki, po których wspólnie się podnosimy. Kompromisy, do których musimy dojrzeć.

couple

Otwierasz oczy, na drugiej połowie łóżka siedzi Twój Mężczyzna, obok niego taca ze śniadaniem. Tak - przyniósł Ci śniadanie do łóżka. Codziennie przynosi. W międzyczasie posprzątał w kuchni po jego przygotowywaniu, ma już na sobie śnieżnobiałą koszulę, którą wieczorem sam sobie wyprasował. Cmoka Cię na powitanie, podaje filiżankę kawy, upijasz łyk a później on rzuca się na Ciebie i spędzacie dużą część poranka przytuleni.

Popołudniu czekasz na niego z wyśmienitym obiadem. Okazuje się, że dokładnie na to miał ochotę. Jakbyś czytała mu w myślach. A czytasz...? Po posiłku on układa naczynia w zmywarce, Ty przygotowujesz Wam kawę, siadacie na kanapie i w spokoju rozmawiacie. Wpadacie na pomysł wyjścia do kina. Sprawdzacie repertuar i oboje wybieracie to samo. Bez kłótni, negocjacji, nieporozumień. Film obojgu się podobał, wracacie w pełni zadowoleni i zrelaksowani.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz