Fakty i mity o męskości

Czy rozmiar ma znaczenie? Co mężczyzna powinien samobadać? Jak poprawić jakość nasienia? Weryfikujemy popularne fakty i mity dotyczące męskości.

seks

Duży może więcej

Mit. Między zadowoleniem partnerki a wielkością penisa istnieje w rzeczywistości niewielka zależność. Pochwa, dzięki swojej elastyczności, dopiero po wprowadzeniu do niej członka, rozszerza się i dostosowuje do aktualnych potrzeb. Co więcej, najwrażliwsze punkty kobiecego narządu znajdują się do 4 cm od jej wejścia. Dużo ważniejszą rolę w usatysfakcjonowaniu partnerki odegrają umiejętności, a także czułość i zadbanie o odpowiednią atmosferę. 

Zaburzenia erekcji = spadek męskości

Mit. Zaburzenia erekcji dotyczą coraz większej liczby mężczyzn. Często nie są problemem samym w sobie, a symptomem poważnej choroby. Mogą świadczyć m.in. o cukrzycy, stwardnieniu rozsianym, niewydolności nerek czy chorobach układu krążenia. W żadnym wypadku nie należy problemu lekceważyć, ani się go wstydzić. Przy nawracających epizodach zaburzeń erekcji należy zgłosić się do urologa, który po wykonaniu niezbędnych badań, będzie w stanie postawić diagnozę oraz zalecić odpowiednią terapię.  

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

żona
2016-07-11 12:58:15

re: Fakty i mity o męskości

Największy mit o seksie to ten, że prawdziwy mężczyzna musi zawsze być chętny i gotowy do stosunku. Spadek libido i kłopoty z erekcją to bardzo popularne problemy a bardzo mało się o nich mówi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ela
2016-06-27 12:20:29

re: Fakty i mity o męskości

Zaburzenia erekcji mogą wynikać z naprawdę różnych powodów. Panowie za dużo pracują, źle się odżywiają, są zmęczeni. Miałam takie problemy także w moim małżeństwie, ale pozbyliśmy się ich dzięki suplementowi diety Permen King. Ma naturalny skład, jest bezpieczny i mąż nie musiał go brać na godzinę przed stosunkiem, więc mogliśmy sobie pozwolić na spontaniczność.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz