Seks powoduje dyskomfort i utrudnia współżycie?

Sprawdź, co może być przyczyną bólu lub pieczenia.

Gdy seks boli

Każda z nas dobrze wie, że podczas seksu powinno być miło i przyjemnie. Ból i dyskomfort zawsze powinny być dla ciebie sygnałem ostrzegawczym. Może się także pojawić pieczenie przy oddawaniu moczu lub podczas długiego siedzenia. Takich objawów nigdy nie bagatelizuj. Sprawdź, na kolejnych stronach co mogą sygnalizować takie objawy. Pamiętaj jednak, by koniecznie głosić się do ginekologa!

Grzybica pochwy

Zapalenie śluzówki pochwy wywołane przez drożdżaki może powodować ból w pochwie. Ból taki może nasilać się tuż przed miesiączką lub zaraz po seksie. Inne objawy to upławy o serowatej konsystencji, zaczerwienienie i obrzęk sromu i pochwy.

Chlamydioza

Chlamydioza to bakteryjna infekcja pochwy, objawia się bólem i pieczeniem pochwy podczas współżycia i przy oddawaniu moczu, mogą wystąpić dłuższe miesiączki i gorączka, a także wydzielina ropno-śluzowa. Możesz wykonać domowy test na obecność chlamydiozy, najlepiej jednak wykonać cytologię. Chlamydiozę leczy się antybiotykami. Nieleczona może doprowadzić nawet do niepłodności.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-01-25 07:19:37

Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja pr ... awdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz