Jak być namiętną kochanką, gdy za ścianą śpi dziecko? Porady dla zmysłowych mam

Po porodzie cały świat kręci się wokół dziecka. Ale nie możesz zapomnieć, że twoją pierwszą miłością był On.

seks po porodzie

Po porodzie pierwsze kilka tygodni, a czasami nawet miesięcy dotyczy wyłącznie Twojego dziecka. Skupiasz się na jego potrzebach, odczytujesz znaki, które Ci wysyła, budujesz najbardziej niezwykłą relację Twojego życia. Ale nie możesz zapomnieć, że Twoją pierwszą miłością był On. Ze swoim partnerem przeszliście na zupełnie etap i odkrywacie się z innych stron. Ale jesteście ciągle fantastyczni, przebojowi i atrakcyjni. Więc kochajcie się! Jesteście dla siebie stworzeni!

Wybierzcie odpowiednią porę

Pamiętacie czasy, gdy mogliście obejrzeć sezon serialu w jedną noc, a w trakcie zrobić pauzę wyłącznie, by donieść chipsy, piwo i uprawiać seks? Musicie nauczyć się jednej, niezwykle istotnej w rodzicielstwie rzeczy. Rodzice nie odsypiają. A więc jeśli zarwiesz noc, to już NIGDY jej nie odeśpisz. Dziecięcy alarm jest nieprzesuwalny i nieubłagany. Jeśli to sobie uzmysłowisz, z szacunkiem podejdziesz do każdego kwadransu, który możesz poświęcić na sen. I pojawi się to straszne pytanie: czy opłaca się go zaczepiać po 23:00? Nie odpowiadaj. Wybierzcie mądrze.

Po pierwsze, małe dziecko w dzień śpi. Kto powiedział, że trzeba się kochać, gdy zapalają się latarnie? Numerek zamiast poobiedniej kawy brzmi super. Masz ochotę, kochanie? Tak, poproszę.

Po drugie, nie jesteś w tym sama. Sprawa jest prosta. Masz mieć siły na seks? Więc on musi Cię odciążyć w obowiązkach!

Po trzecie, potrzeba matką wynalazku. Kiedy ostatnio robiliście to w aucie? A właśnie przyjechała teściowa zająć się dzieckiem, żebyście mogli pojechać po meble do pokoju malucha. Może warto skręcić w jakieś ustronne miejsce? Rodzice uprawiali seks w parku. Z córką na jednym kocu! >>>

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz