Karol Strasburger uważa, że to dobry czas na zostanie ojcem

Prezenter w lipcu skończy 71 lat. Nie uważacie, że to trochę za późno?

karol strasburger

Karol Strasburger związał się z młodszą o prawie 40 lat Małgorzatą Weremczuk. Związek najwyraźniej jest bardzo udany, na co wskazują ostatnie doniesienia "Super Expressu". Ponoć gwiazdorowi zamarzył się dodatkowy członek rodziny w postaci syna.

Co prawda, Karol Strasburger jest w bardzo dobrej formie - gra w tenisa, pływa i jeździ na rowerze. 

"Wiek nie ma znaczenia. Biologicznie jestem młodszy o 10 lat" – mówi prezenter "Familiady". W rozmowie z jedną z gazet wyznał również, że myśli o synu przychodzą do niego zawsze, gdy myśli o swoim ojcu, który bardzo chciał zostać dziadkiem.

"Gdybym został tatą, to może byłoby i dobrze, ale czy tak się stanie, nie wiem. Na pewno byłoby miło mieć kogoś, kto będzie po mnie przejmował moje myśli" – mówił Strasburger.

Prezenter mocno skrytykował też osoby, które "wtrącają się" do związków z większą różnicą wiekową. Podkreślał w swojej wypowiedzi, że kobieta, która wiąże się ze starszym mężczyzną nie musi "być pozbawiona rozumu", a mężczyzna wybierający młodszą partnerkę niekoniecznie musi cenić tylko "ładną buzię czy nogi". Twierdzi, że w jego przypadku różnica wieku działa na korzyść obojga.

 

AK

Źródło: superexpress.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz