Przyjaźń po rozwodzie? Ten mężczyzna wyjaśnia, dlaczego jest miły dla byłej żony [FOTO]

W kulturze, w której pary po rozwodzie rzadko się dogadują, zachowanie tego taty całkowicie przełamuje normę.

Billy Flynn Gadbois

Billy Flynn Gadbois to tata dwójki chłopców, których wychowuje wspólnie ze swoją byłą żoną. Podczas gdy wiele rozwiedzionych małżeństw nie potrafi nawet przebywać w jednym pomieszczeniu, ten tata przejmuje inicjatywę i zachowuje rozsądek w relacjach z byłą żoną nie dla niej, nie dla siebie, a dla dobra ich dzieci.

Fot. Facebook

W dniu urodzin byłej żony mężczyzna zaskoczył kobietę kupując jej kwiaty, przynosząc kartkę i pomagając synom w przygotowaniu specjalnego śniadania dla ich mamy. Mimo rozwodu Billy wierzy, że ze względu na pociechy ich kontakty powinny być przyjazne. Jednak jego zachowanie zszokowało wszystkich.

„Ktoś zapytał mnie, dlaczego dalej robię dla niej miłe rzeczy. To mnie strasznie denerwuję, więc postanowiłem raz na zawsze wyjaśnić sprawę.” – napisał Billy w poście na Facebooku dla Love What Matters. „ Wychowuję dwóch małych mężczyzn. To, jak traktuję ich mamę stanowi dla nich przykład, który ukształtuje ich stosunek do kobiet w przyszłości oraz wpłynie na postrzeganie przez nich związków. Myślę, że w moim przypadku jeszcze bardziej, bo jesteśmy po rozwodzie. Więc jeśli nie jesteście wzorem dobrego zachowania dla swoich dzieci, ogarnijcie się. Bądźcie ponad to i dawajcie przykład. To ważniejsze od tego, co myślicie.”.

Fot. Facebook

Post opublikowany przez Billy`ego zdobył ponad 700 tysięcy polubień i został udostępniony ponad 200 tysięcy razy. Okazało się, że ojciec dwójki dzieci nie jest jedyną osobą, który żyje w przyjaźni z byłym partnerem. Mężczyzna i jego stosunek do żony jest przykładem relacji, które między rozwiedzionymi parami powinny być na porządku dziennym. Tymczasem mamusie i tatusiowie kłócą się, często nie szczędząc przykrych słów pod adresem byłego partnera/partnerki w obecności dziecka, zapominając, że dla malucha są wzorem do naśladowania. Należy wychowywać kulturalnych i dobrych przyszłych dorosłych, bo takich właśnie świat potrzebuje najbardziej.

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz