Przyzwyczajenia niszczące związki

Nawet najbardziej udany związek może się rozpaść, jeśli będziemy bagatelizować sygnały kryzysu.

para

Może się też coś popsuć przez przyzwyczajenia, których być może na co dzień nie dostrzegamy, ale są na tyle niszczące, że prowadzą niechybnie do końca związku. Jakie to przyzwyczajenia?

Zaborczość. Chcesz mieć partnera tu i teraz, zawsze, na zawsze. Musisz wiedzieć, co w danej chwili robi, najchętniej zarzucałabyś go bez końca wiadomościami, męczyła telefonami i nagabywała e-mailami. Nie wyobrażasz sobie dnia bez spędzenia wspólnie chociaż godziny. Nie bierzesz pod uwagę możliwości wyjścia gdzieś samej lub tego samego z jego strony. Dziwisz się, że on może chcieć pobyć sam albo spotkać się ze znajomymi bez Ciebie. Nie tolerujesz jego nieobecności, nie dajesz jemu swobody ani poczucia niezależności. Nie zdajesz sobie sprawy, że dosłownie dusisz go swoją zaborczością, nie dajesz chwili na złapanie oddechu. To droga donikąd. Każdy zdrowy związek to dwie niezależne osoby, które ze sobą wsółgrają i współżyją. Jak macie być chociaż odrobinę niezależni, skoro najchętniej pobiegłabyś za nim nawet do toalety?

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

bylyprawiczekk
2016-02-10 18:55:06

re: Przyzwyczajenia niszczące związki

ja dzwonie na http://kordelia.org/ i wiele się nauczyłem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-01-14 12:49:48

re: Przyzwyczajenia niszczące związki

Facet coraz częściej korzysta ze strony sextelefon.twojweekend.com rozmawiając o seksie z obcymi babami…. Jestem zdruzgotana i nie wiem co mam robić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
expartner.info
2015-10-07 09:03:35

re: Przyzwyczajenia niszczące związki

Sprawdź przeszłość partnera na www.expartner.info

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz