Seks i spanie z dzieckiem? Jedno drugiego nie wyklucza!

Wielu rodziców chce spać z dzieckiem w jednym łóżku, ale nie ma pojęcia, jak połączyć to z udanym życiem seksualnym. Podpowiadamy!

seks po porodzie

Pamiętasz, jak twoje życie seksualne wyglądało, zanim twoje maleństwo pojawiło się w waszym życiu? Na pewno masz jakieś niesamowite wspomnienia. Zapewne rónież wyniku takich niesamowitych uniesień teraz masz tę cudowną małą istotę, która ... śpi z wami w łóżku.

Pamiętasz, gdy ostatnio naszła cię ochota na czułość i wyciągając rękę, zamiast męskiego ramienia twojego faceta natrafiłaś na... pupę z pieluszką? Kiedy ostatnio wydawało ci się przez sen, że twój partner chce się do ciebie dobrać, tymczasem to malec rozpaczliwie szukał źródła mleka?

Wspólne spanie z dzieckiem niesie wiele korzyści: malec jest spokojniejsi, ma unormowany rytm serca i spokojniejszy oddech, a rodzice są bardziej wyspani. Jednak ta sama słodycz, którą tulisz chętnie w ramionach staje się "przeszkodą" w bliskości z partnerem. Gdy zaczynasz czuć, że posiadanie dziecka wyklucza seks, przybywamy z pomocą!

Oto kilka cennych wskazówek* jak działać, by nie rezygnować ze spania z dzieckiem, a przywrócić namiętność waszym relacjom >>>

------------------------------------------

* Uwaga metody testowane na rodzicach

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz