Seks w ciąży - obalamy mity, podsuwamy Wam najlepsze pozycje [ZDJĘCIA]

Co dziecko czuje w brzuchu podczas miłosnych uniesień jego rodziców? Jakie pozycje seksualne wybrać, by seks w ciąży był przyjemny dla obojga partnerów i w pełni bezpieczny?

seks w ciąży

Myśląc o seksie w ciąży możesz czuć, że to coś okropnego, bo przecież masz dziecko w brzuchu i ciągle ono nasuwa Ci się na myśl, bez względu na to, co robisz... U wielu mam pokutują takie przekonania jak te, że dziecko coś czuje, że może je coś boleć albo że będzie pamiętało, jacy "niegrzeczni" byli jego rodzice, kiedy ono siedziało w brzuszku. To wszystko mity!

Dziecko podczas zbliżenia seksualnego jest w pełni bezpiecznie, chroni je worek owodniowy. Nie wnikają do niego ani plemniki ani drobnoustroje. Macica jest zamknięta od strony szyjki czopem śluzowym. Podczas miłosnych uniesień dziecko czuje wyłącznie lekkie, kołyszące ruchy.

Więź, jaka panuje między jego rodzicami wpływa na nie doskonale, bo kołysanie, ciepło i dobry nastrój przekładają się na sampoczucie maluszka w jego "drugim świecie". Co ma do niego dotrzeć, to dotrze, ale na pewno nie będzie pamiętało nic, poza tym, że jego rodzice od zawsze się kochają i są z sobą blisko.

Jakie jeszcze mity pokutują? >>>

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2014-12-23 06:52:24

re: Seks w ciąży - OBALAMY MITY, podsuwamy Wam najlepsze pozycje (ZDJĘCIA)

Do Pań których dotyczy mit pkt. 3: jest dokładnie tak jak w tym tekście! Większe i wrażliwsze piersi, szersze biodra to oczywiste atuty, a sam brzuszek? Niesamowicie podobał mi się u mojej Pani, podkreślony przez ubranie, ale przede wszystkim golutki ;) Szkoda mi było mamy mojego Synka, bo też się z tego powodu zamartwiała i nie potrafiłem jej wytłumaczyć, że pożądam ją równie mocno, nie raz pewnie nawet mocniej ;( Koniec końców, pod tym względem i tak wyjdziecie na plus- ... jesteście dla nas, mężczyzn, najbardziej zniewalającym zjawiskiem w życiu, pamiętajcie o tym i się same nie dołujcie. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jadzia
2014-12-21 23:08:36

re: Seks w ciąży - OBALAMY MITY, podsuwamy Wam najlepsze pozycje (ZDJĘCIA)

choc seks jest przyjemny,to w ciazy czesto balam sie wspolzyc, czytalam wiele artykulow na temat ciazy, dzieki czemu latwiej bylo mi zrozumiec wszytsko co sie dzieje z moim cialem i nie martwilam sie niepotrzebnie, bardzo lubilam czytac artykuly na stronie http://kobiecosc.info/dolegliwosci-intymne-w-czasie-ciazy/ gdzie bylo tez wiele rad, jak dbac o siebie w tym czasie:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz