Ciężarna Kylie Jenner i Travis Scott nie są już razem?

Kylie Jenner i Travis Scott - para, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka, rozstała się.

Kylie Jenner - sama

Nieledwie ukazała się informacja, że Kylie Jenner, amerykańska modelka, gwiazda programów reality show, znana z udziału w programie E! „Z kamerą u Kardashianów” jest w ciąży, a już media donoszą, że rozstała się z ojcem swojego dziecka - Travisem Scotem.

Celebrytka jeszcze kilka dni temu z okazji świąt Bożego Narodzenia na swoim Instagramie opublikowała serię czarno-białych zdjęć z Travisem Scottem. Tymczasem, jak podają w nowym roku amerykańskie media, Travis Scott rzucił Kylie Jenner, ponieważ uznał, że do siebie nie pasują. Dla rapera męczące okazały się zmiany nastrojów ciężarnej dziewczyny, która nie tylko stała się niestabilna emocjonalnie, ale zaczęła wymagać, aby Travis towarzyszył jej na każdym kroku.

Muzyk zapowiada jednak, że będzie nadal obecny w życiu matki swojego dziecka, bo nadal ją kocha i zaangażuje się w wychowanie potomka. 

Kylie Jenner jest najmłodszą córką mistrza olimpijskiego z 1976 r. w dziesięcioboju, Bruce'a Jennera, oraz Kristen Jenner, matki z pierwszego małżeństwa czwórki dzieci: Kourtney, Kim, Khloé oraz Roberta Kardashian. Z Travisem Scottem spotykała się od kwietnia 2017 r. i spodziewa się z nim córki, która ma przyjść na świat w lutym tego roku.

tw

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz