Co zrobić by seks był fantastyczny? To prostsze niż mogłoby się wydawać!

Do ciekawego wniosku doszła Nicole Prause, badająca seksualne zachowania ludzi.

seks

Wystarczy słuchać swojego partnera. Jak twierdzi badaczka, zamiast studiować poradniki dotyczące życia seksualnego, warto skupić się po prostu na osobie, z która dzieli się ten obszar życia.

W 2012 roku przeprowadzono anonimową ankietę wśród studentek, w ten sposób przebadano 6000 kobiet. Jak się okazuje przyjemność z seksu (i orgazmu) wzrastała proporcjonalnie do liczby stosunków od pierwszego razu ze swoim partnerem. Jak płynie z tego wniosek? Najważniejsza jest komunikacja, pary wydają się cieszyć bardziej z seksu, gdy uczą się w tym obszarze wzajemnie od siebie. Jak zaznacza Prause nie chodzi tylko o język ciała, ale najzwyczajniej o szczerą rozmowę.

"Jeśli lubisz coś, co w danej chwili robi partner, powiedz: "Lubię to". Używaj swoich słów. Jeśli możesz być bardziej konkretny odnośnie do rzeczy, które lubisz, wal śmiało. (...) Ale rewelacje typu duszenie liną mogą być trochę niebezpieczne. Może z tym nie zaczynaj, powiedz o tym przy okazji. Zacznij od czegoś, co pozwoli zbudować zaufanie" - twierdzi Prause na łamach "Science of Us".

Dlatego wato dać sobie czas, zacząć mówić i słuchać.

db

Komentarze (5)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-01-25 07:20:45

Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja pr ... awdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-01-22 16:21:02

Ok

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
łoo Jezu..
2017-01-09 17:21:44

Odkryła Amerykę..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Darianna
2017-01-09 15:45:03

Duszenie liną haha hehehe czemu pani ududila męża ? Bo on to lubial hehe ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-01-16 20:34:25

lubiał...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz