Akcesoria do karmienia piersią

Przydatne gadżety, które ułatwią życie karmiącej mamie.

karmienie piersią

Po urodzeniu dziecka i wyjściu ze szpitala najlepszym i najskuteczniejszym sposobem jego ochrony jest karmienie piersią. Poza oczywistymi względami pokarmowymi karmienie piersią stanowi niezwykle ważny czynnik łączący mamę i dziecko oraz daje obojgu wiele dobrego.

Zapewne wiele z Was zastanawia się, jak długo warto karmić. Słyszałaś na pewno zalecenia pediatrów o tym, by był to co najmniej jeden rok. Jednak ostatnie badania UNICEF pokazały, że bardzo korzystne jest karmienie dzieci przez pierwsze dwa lata życia. Zachęca do tego również Światowa Organizacja Zdrowia, która mówi nawet o karmieniu do 3 lat! A może nadal wahasz się i nie chcesz karmić piersią lub myślisz sobie - trzy miesiące i basta? Pełna niezależność, powrót do pracy po kilku miesiącach bez widma odciągania pokarmu - to kuszące. Opinii jest wiele i czasem nie do końca wiadomo, kogo słuchać w tej kwestii.

Bez względu na to, jaką podejmiesz decyzję mamy dla ciebie listę gadżetów przydatnych (szczególnie przy karmieniu w miejscach publicznych) >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz