Karmiłaś piersią? Zaboli Cię zdjęcie, które znaleźliśmy w internecie

Pokazuje problem, z którym mierzy się 90% kobiet rozpoczynających swoją przygodę z macierzyństwem i karmieniem piersią.

młoda mama

Bycie mamą to nie jest prosta sprawa. A jednak coraz więcej z nas decyduje się na pierwsze i kolejne dziecko. Macierzyństwo budzi w kobietach uczucia, których wcześniej nie znały i chociaż dzieci sprawiają, że cały świat wywraca się do góry nogami, to jednak kochamy nasze Pociechy i chcemy dla nich jak najlepiej.

Zobacz też: Jak przetrwać połóg?

Każda z nas doskonale jednak wie, jak trudne są początki. Kiedy wszystko to, o czym czytało się w poradnikach i w internecie, wydawało się "nie takie trudne", a w zderzeniu z rzeczywistością mamy wrażenie, że to same syzyfowe prace.

Jak karmienie piersią. Ile z nas miało problem z przystawianiem? Miało tysiąc pytań na temat tego, jak robić to dobrze i od czego zacząć. Jednak największym problemem z karmieniem są nawały pokarmowe, które nie omijają praktycznie nikogo. Napływ mleka do piersi często nas przerasta, pojawiają się drgawki, gorączka i opuchlizna w twardych jak kamienie piersiach.

Jak sobie z nim poradzić? Niezawodne są ciepłe prysznice i chłodne okłady z kapusty. Zapraszamy do przeczytania wszystkich porad na temat tego, jak radzić sobie z nawałem pokarmowym.

Która z Was Mamusie czuje ból patrząc na to zdjęcie? Pamiętacie ten moment?

 

AK

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Betinaxd
2018-07-14 12:49:08

Witam jestem mamą dwójki dzieci 3 latka i 17 miesięcy, mam problem z odluczeniem z syna od piersi który na 17 miesięcy a lekarka kazała już odstawić go. Syn oprócz piersi wszystko je ale u tak się upiega o pierś podnaszac albo szarpac za bluzkę w nocy też się budzi na cyca dla mnie przyznaje już jest to męczące ponieważ w dzień by siedział przy cycu a w nocy nie wysypiam się :(,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz